Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • ZP.XXVII-3310-10/18

  Dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na jednej sali rozpraw oraz modernizacja zestawów Systemu ReCourt na ośmiu salach rozpraw wdrożonych w 2011 roku do aktualnej wersji systemu

  Czytajwięcejo:
 • Kiedy warto mediować?

  Takie pytanie często zadają osadzeni jednostek penitencjarnych podczas spotkań, które od roku 2016 realizowane są przez Sąd Okręgowy w Łodzi i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi. SSO Paweł Sydor koordynator ds. mediacji w sprawach karnych i mediacji rówieśniczej wraz z Grażyną Rybicką z-cą kuratora okręgowego ds. dorosłych realizują program polegający na cyklicznych spotkaniach z osadzonymi jednostek penitencjarnych okręgu łódzkiego. 

  Czytajwięcejo:
 • Kiedy warto mediować?

  Takie pytanie często zadają osadzeni jednostek penitencjarnych podczas spotkań, które od roku 2016 realizowane są przez Sąd Okręgowy w Łodzi i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi. 

  Czytajwięcejo:
 • ZP.XXVII. 3310-11/18

  Instalacja klimatyzacji  2 pomieszczeń ( nr 309 i 314 ) na III piętrze budynku Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi przy ul. Pomorskiej 37

  Czytajwięcejo:
 • Petycja wielokrotna

  Informujemy, ze w zakładce "Petycje wielokrotne" została opublikowana petycja wielokrotna w sprawie udostępnienia sędziom Sądu Okręgowego w Łodzi oraz sędziom podległych Sądowi Okręgowemu Sądów Rejonowych materiałów informacyjnych, dotyczących tematyki kredytów złotowych indeksowanych/denominowanych do walut obcych.

  WIĘCEJ

Galerie zdjęć