Aktualności

 • Zaproszenie do złożenia oferty

  2018-09-14

  Sąd Okręgowy w Łodzi poszukuje obiektu o powierzchni 2500 mkw. na terenie Miasta Łodzi - z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż - na siedzibę Wydziału Ksiąg Wieczystych dla Sądu Rejonowego dla Łodzi-śródmieścia w Łodzi. 
   
 • Tydzień Mediacji 2018 w łódzkim Sądzie Okręgowym

  2018-09-14

  Sąd Okręgowy w Łodzi włączył się w obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji. W ramach tych obchodów odbędzie się Konferencja nt. „Dogmatyczno–prawne aspekty mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów – teoria i praktyka”, na którą Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi zaprosił przedstawicieli różnych środowisk w tym: sędziów, kuratorów, funkcjonariuszy Służby Więziennej, przedstawicieli Policji, prokuratury oraz mediatorów.

  Czytajwięcejo: Tydzień Mediacji 2018 w łódzkim Sądzie Okręgowym
 • Konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w I OZSS

  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w I Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów Sądu Okręgowego w Łodzi.

  WIĘCEJ

 • Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w II OZSS

  2018-03-09

  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w II Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów Sądu Okręgowego w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach.

  WIĘCEJ

 • Mediacja jako jedna z form sprawiedliwości naprawczej

  Przedstawiciele Sądu Okręgowego w Łodzi w dniu 21 czerwca 2018 r. uczestniczyli  w spotkaniu z osadzonymi oraz funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Garbalinie. 

  Czytajwięcejo: Mediacja jako jedna z form sprawiedliwości naprawczej
Ostatnio dodane artykuły