Jesteś tutaj: Strona główna

Sąd Okręgowy w Łodzi

Aktualności

ZP.XXVII-3310-13/16

RENOWACJA ELEWACJI W PATIO BUDYNKU SĄDU OKRĘGOWEGO W ŁODZI

Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii

Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii w II Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów SO w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach.

więcej informacji

Sędziowie i kuratorzy na konferencji z okazji XX-lecia OISW w Łodzi

Sędziowie penitencjarni i kuratorzy zawodowi z okręgu łódzkiego wzięli udział w konferencji naukowej połączonej z obchodami XX-lecia powstania Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej  w Łodzi. Konferencję honorowym patronatem objął Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi.

Okręgowe Zgromadzenie Kuratorów Sądowych

Doroczne - już piętnaste - Okręgowe Zgromadzenie Kuratorów Sądowych okręgu łódzkiego odbyło się 20 kwietnia 2016 roku w Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi. Gościem zgromadzenia był Pan Henryk Pawlaczyk, przewodniczący Krajowej Rady Kuratorów.

Nominacje sędziowskie w okręgu łódzkim

Prezydent RP Andrzej Duda 19 kwietnia 2016 r. wręczył akty powołania na stanowisko sędziego 83 osobom. Siedem nominacji odebrali sędziowie z okręgu łódzkiego.

Najczęściej czytane

Wydziały

Struktura organizacyjna Sądu Okręgowego w Łodzi   (obszary właściwości - stan na dzień 1 stycznia 2016 roku)   Wydziały I Wydział Cywilny II Wydział Cywilny III [...]

Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna SO Łódź [JPG] (197.77 KB)  

Informacje

Sąd Okręgowy w Łodzi

Plac Dąbrowskiego 5
90-921 Łódź

tel. 42 67 78 900 - centrala

tel. 42 68 50 400 - BOI

fax 42 68 50 508

e-mail: boi@lodz.so.gov.pl


 

Jednostka Nadrzędna