Aktualności

 • Kiedy warto mediować?

  2018-10-17

  Takie pytanie często zadają osadzeni jednostek penitencjarnych podczas spotkań, które od roku 2016 realizowane są przez Sąd Okręgowy w Łodzi i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi. 

  Czytajwięcejo: Kiedy warto mediować?
 • Petycja wielokrotna

  Informujemy, ze w zakładce "Petycje wielokrotne" została opublikowana petycja wielokrotna w sprawie udostępnienia sędziom Sądu Okręgowego w Łodzi oraz sędziom podległych Sądowi Okręgowemu Sądów Rejonowych materiałów informacyjnych, dotyczących tematyki kredytów złotowych indeksowanych/denominowanych do walut obcych.

  WIĘCEJ

 • Tydzień Mediacji 2018 w łódzkim Sądzie Okręgowym

  2018-09-14

  Sąd Okręgowy w Łodzi włączył się w obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji. W ramach tych obchodów odbędzie się Konferencja nt. „Dogmatyczno–prawne aspekty mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów – teoria i praktyka”, na którą Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi zaprosił przedstawicieli różnych środowisk w tym: sędziów, kuratorów, funkcjonariuszy Służby Więziennej, przedstawicieli Policji, prokuratury oraz mediatorów.

  Czytajwięcejo: Tydzień Mediacji 2018 w łódzkim Sądzie Okręgowym
 • Nabór na aplikację kuratorską

  2018-10-11

  Sąd Okręgowy w Łodzi ogłasza nabór do egzaminu konkursowego na aplikację kuratorską do sądów rejonowych w okręgu Sądu Okręgowego w Łodzi na rok 2018/2019.

  WIĘCEJ

 • Mediacja jako jedna z form sprawiedliwości naprawczej

  Przedstawiciele Sądu Okręgowego w Łodzi w dniu 21 czerwca 2018 r. uczestniczyli  w spotkaniu z osadzonymi oraz funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Garbalinie. 

  Czytajwięcejo: Mediacja jako jedna z form sprawiedliwości naprawczej
Ostatnio dodane artykuły