Aktualności

 • Zmiany w Wydziałach Pracy

  Zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 27 czerwca 2016 roku (Dziennik Urzędowy Ministra Sprawiedliwości, poz. 119) w Sądzie Okręgowym w Łodzi z dniem 1 lipca 2016 roku został utworzony VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – do rozpoznawania spraw z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z obszaru właściwości Sądu Okręgowego w Łodzi w pierwszej i drugiej instancji. 

  Sprawy rozpoznawane dotychczas w VII Wydziale Pracy z dniem 1 lipca 2016 roku zostały przekazane do nowo utworzonego VIII Wydziału Pracy. 

  Wydział VIII Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 

 • Rada Terenowa odwiedziła Zakład Karny w Łowiczu

  Posiedzenie Terenowej Rady w Zakładzie Karnym w Łowiczu

  Kolejne wyjazdowe posiedzenie Rady Terenowej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym przy Sądzie Okręgowym w Łodzi odbyło się w dniu 24 czerwca 2016 roku w Zakładzie Karnym w Łowiczu.

  Czytajwięcejo: Rada Terenowa odwiedziła Zakład Karny w Łowiczu
 • Nominacje sędziowskie w okręgu łódzkim

  Nowi sędziowie będą orzekać w sądach rejonowych okręgu łódzkiego. 27 czerwca 2016 roku Prezydent RP Andrzej Duda wręczył akty powołania na stanowiska sędziego: Karinie Rzeźnik w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi i Katarzynie Sójcie w Sądzie Rejonowym w Pabianicach. 
 • 25 czerwca - Dzień Kuratora Sądowego

  VIII Posiedzenie Krajowej Rady Kuratorów połączone z obchodami Dnia Kuratora Sądowego odbyło się 22 czerwca w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie. Okręg łódzki reprezentował delegat do KRK Jan Wacławiak, kierownik III Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi.

  Czytajwięcejo: 25 czerwca - Dzień Kuratora Sądowego
Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 • Wydziały

  Struktura organizacyjna Sądu Okręgowego w Łodzi(obszary właściwości - stan na dzień 1 stycznia 2016 roku) Wydziały I Wydział Cywilny II Wydział Cywilny III Wydział Cywilny...

  Czytajwięcejo: Wydziały