Aktualności

Aktualności dotyczące Sądu Okręgowego w Łodzi.

Artykuły

 • Zaproszenie do złożenia oferty

  Sąd Okręgowy w Łodzi zaprasza do złożenia oferty na wymianę opraw oświetleniowych świetlówkowych na oprawy oświetleniowe typu LED w pomieszczeniach biurowych SO w Łodzi
  Termin skladania oefrt upływa 6 kwietnia 2017 roku.

  WIĘCEJ

 • Zaproszenie do złożenia oferty

  Sąd Okręgowy w Łodzi zaprasza do składania ofert na usługę wsparcia technicznego i serwisu sprzętu dla Systemu rejestracji rozpraw sądowych. 
  Termin składania ofert upływa 31 marca 2017 roku, godz. 12:00.

  WIĘCEJ

 • Pierwszy Salon Mediatora

  28-03-2017

  Pierwsze spotkanie z cyklu Salon Mediatora odbyło się 27 marca 2017 roku w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi. Uczestniczyli w nim sędziowie wydziałów gospodarczych tego sądu oraz mediatorzy w sprawach gospodarczych.

  Czytajwięcejo:
 • Odszedł były prezes Sądu Okręgowego w Łodzi

  Z żalem informujemy, że w dniu 27 marca 2017 roku po długiej chorobie zmarł były prezes Sądu Okręgowego w Łodzi sędzia Izydor Rekść. 

  Czytajwięcejo:
 • XXI Lokalny Konkurs Krasomówczy

  W łódzkim Sądzie Okręgowym odbył się XXI Lokalny Konkurs Krasomówczy organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Łódź. 

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w II OZSS

  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w II Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów Sądu Okręgowego w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach.

  WIĘCEJ

 • Symulacja rozprawy z udziałem uczniów XV Liceum Ogólnokształcącego

  W Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 9 marca 2017 roku odbyła się pierwsza symulacja rozprawy, którą przygotowali uczniowie. W role sędziów, stron procesu i świadków wcielili się uczniowie klas prawniczych XV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

  Czytajwięcejo:
 • Projekt „Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych”

  07-03-2017

  logo

  Sąd Okręgowy w Łodzi bierze udział w projekcie „Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych”, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości „Budowanie potencjału instytucjonalnego i współpraca w obszarze wymiaru sprawiedliwości/Poprawa skuteczności wymiaru sprawiedliwości” i współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.

  Czytajwięcejo:
 • Uchwała zebrania sędziów Sądu Okręgowego w Łodzi

  Zebranie sędziów Sądu Okręgowego w Łodzi podjęło uchwałę w sprawie projektów zmian w prawie dotyczących sądownictwa oraz związanych z nimi wypowiedzi niektórych osób publicznych.

  TREŚĆ UCHWAŁY

 • Zaproszenie na III Kongres Nauk Sądowych

  23-02-2017

  Komitet Organizacyjny III Kongresu Nauk Sądowych zaprasza biegłych i rzeczoznawców do wzięcia udziału w Kongresie, który odbędzie się w listopadzie 2017 roku w Warszawie. Jak informują organizatorzy, celem KNS jest poprawa jakości, efektywności i sprawności opiniodawstwa dla celów sądowych w Polsce, poprawa statusu i wizerunku biegłego oraz integracja stowarzyszeń i biegłych różnych dyscyplin.
   

Rejestr zmian dla: Aktualności